cart-icon0
0,00 ден.
Дома Продавница Комплет производи за стомачни болести

Комплет производи за стомачни болести

1850,00 ден.

Безбедно онлајн плаќање
visa mastercard

Комплет производи за стомачни болести

Производите на Роза Канина се 100% орански, не ствараат навики и немаат штетни дејства врз организмот.

Како се употребува

Чај за црнодробни болести (ХЕПАТО-МИКС) - 1 супена лажица од чајот се попарува со 1 литар врела вода се остава да отстои 3 часа се процедува и се пие 5 пати на ден по 200 милилитри , на празен стомак.

Чај број 3/1 (МИКС-ДЕТОКС) - 1 кафено лажиче се вари со 200 милитри вода (да зоврие) се остава да излади 30 минути и се пие на празен стомак, 3 пати на ден.

Преспанска Горчица - се пие 3 пати по едно кафено лажиче на празен стомак.

Медовина се зема 2 пати на ден по две кафени лажички на празен стомак.