cart-icon0
0,00 ден.
Дома Продавница Комплет производи за крвни садови

Комплет производи за крвни садови

1750,00 ден.

Безбедно онлајн плаќање
visa mastercard

Комплет производи за крвни садови

Производите на Роза Канина се 100% орански, не ствараат навики и немаат штетни дејства врз организмот.

Како се употребува

Во литар и пол зовриена вода се ставаат една супена лажица од Хепато Микс 3/1 , една супена лажица од Хепато Микс 4/1 и две супени лажици од Хепато Микс 5/1.

Се остава да отстои 12 часа се процедува и пие во текот на целиот ден, а не наеднаш.

Се пие непрекинато 6 денови еден ден се прави пауза најмалку 4 недели.

Преспанска Горчица се пие 3 пати на ден по две капачиња од шишето на празен стомак.